Dantų implantacija

Dantų implantacija – tai procedūra, kurios metu atkuriami trūkstami dantys. Implantacijos metu, dantų šaknys pakeičiamos, metaliniais mažais varžteliais, kurie chirurginiu būdu įsriegiami į žandikaulį. Pažeisti ar trūkstami dantys pakeičiami dirbtiniais dantimis, kurie atrodo ir veikia panašiai kaip tikri.  Dantų im

Net ir vieno danties praradimas gali atnešti daug žalos: keičiasi greta esančių dantų padėtis, likusiems dantims tenka didesnis krūvis, tad jie greičiau nusidėvi, didėja tikimybė prarasti likusius dantis. Na, o kelių ar keliolikos dantų netekimas gali lemti ir dar didesnius pokyčius: aplink lūpas atsiranda įdubimai, formuojasi raukšlės, tad asmuo atrodo gerokai vyresnis nei yra iš tiesų, darosi sunku sukramtyti maistą, jaučiamas emocinis diskomfortas, kadangi žmogus negali plačiai šypsotis.

Susisiekite su mumis konsultacijai +370 630 31311info@mzoklinika.lt, adresu: Veiverių 61A, Kaunas. Žemiau pateikiame papildomą informaciją apie dantų implantų naudą, all-on-4 implantavimo metoda, pristatome visą proceso eigą.

Akivaizdu, netekus vieno, kelių ar keliolikos dantų, būtina ieškoti šiuolaikiškų šypsenos atkūrimo metodų.

Dantų implantai – gražiai šypsenai

Dantų implantacija padės ne tik susigrąžinti funkcionalią, tačiau taip pat ir sveiką šypseną. Prarasto danties vietoje yra įsukamas varžtelis (implantas), kuris pakeičia danties šaknį. Prie jo tvirtinama atrama bei danties karūnėlė (vainikelis). Danties karūnėlės pagamintos iš įvairių žaliavų: metalo keramikos ar cirkonio keramikos. Tuo tarpu danties vainikėlis gali būti gaminamas iš metalo keramikos ar cirkonio oksido.

Bet kuriuo atveju, šiuo būdu atkurtas dantis atrodo natūraliai, estetiškai, užtikrinamas 100 proc. kramtymo efektyvumas, nejaučiamas svetimkūnis, gerėja paciento fizinė bei emocinė būklė. Dantų implantavimo kaina kinta priklausomai nuo to – kiek dantų reikia implanuoti ir kitų niuansų, kurie gali lemti procedūros sudėtingumą.

Dantų implantai Kaune All-on-4 metodu

All-on-4 metodas yra tinkamas, jei pacientas yra praradęs didžiają dalį ar visus dantis. All – on – 4 metodu, naudojantis tik 4 implantais, (vietoj 6-8 implantų), atkuriami viso žandikaulio dantys. Pašalinamos dantų liekanos bei jų šaknys, įsriegiami 4 implantai, o ant jų pritvirtinami laikini vainikėliai, kurie vėliau bus keičiami nuolatiniais. Pagal mūsų klinikoje taikomą protokolą laikini dantys pagaminami per keletą dienų, tad juntamas diskomfortas-minimalus. Dantų implantai įsriegiami greitai, pacientas po procedūros nejaučia jokio diskomforto.

Dantų implantacija 1

Visai nesvarbu, kiek dantų buvo atkurta implantais – atstatytas tik 1 dantis ar atkurti viso žandikaulio dantys, pasitelkiant All-on-4, svarbu prisiminti, kad naujoji šypsena turi būti tinkamai prižiūrima. Tinkamai prižiūrimi implantai, gali tarnauti visą gyvenimą. Dantų priežiūra po implantacijos yra reguliari, kaip ir naturalių dantų.

Dantų implantacijos procedūros eiga

Dantų implantavimo proceso eiga pateikiama žemiau.

 • Įvertinsime Jūsų dantų būklę ir parinksime tinkamiausius implantacijos sprendimus;
 • Nurodysime, kokia yra dantų implantų kainos;
 • Sudarysime implantacijos planą ir jį įgyvendinsime;
 • Suteiksime vertingų patarimų, kaip prižiūrėti atkurtą šypseną.

Kada dantų implantai yra geras pasirinkimas?

Dantų implantai yra geras pasirinkimas jums, jeigu atitinkate žemiau nurodytus punktus.

 • Turite gerą burnos sveikatą.
 • Nenorite ar negalite nešioti dantų protezų.
 • Esate praradę vieną ar daugiau dantų.
 • Norite pagerinti savo kalbėseną.
 • Nerūkote.

Kokie yra dantų implantų privalumai?

Pagrindinia dantų implantų privalumai yra pateikti žemiau.

 • Lengvesnis valgymas (atkurta kramtymo funkcija). Po implantacijos vėl galėsite mėgautis savo mėgstamu maistu, nebeturėsite kramtymo trikdžių.
 • Patobulintas estetinis vaizdas. Atkurti dantys jaučiasi kaip naturalūs, atrodo estetiškai.Ilgalaikis sprendimas. Prižiūrint dantis, dantų implantai gali tarnauti apie 40 metų.
 • Patobulėjusi kalba – išspręstos kalbėsenos problemos. Po implantacijos išsprendžiamos kai kurios kalbėjimo problemos, dantų implantai suteikia galimybę nevaržomai kalbėti.
 • Padidėjęs patogumas. Po implantacijos dantys nebejuda, jų nereikia išiminėti.  Dantų implantai pašalina diskomfortą, kurį klientai jaučia dėl išimamų dantų protezų.

Dantų implantacija 2

Atsiliepimai

Pateikiame keletos mūsų klientų atsiliepimus žemiau.

„Malonūs bei profesionalūs darbuotojai, kiek teko naudotis jų paslaugomis – dar neteko nusivilti, rekomenduoju!” – Monika Urnikytė

„Ačiū už profesionaliai atliktas procedūras, geriausios rekomendacijos, ačiū Jums! Rekomenduoju” – Eglė Jurevičiūtė

Rekomenduoju šią kliniką! Maloni aplinka ir aukščiausias profesionalumo lygis. 10/10” – Rūta Jurevičiūtė-Rimdeikienė

Kokia dantų implantų kaina?

Implanto Megagen kaina yra 520 eur, implanto Straumann – 620 eur. All on 4 implantai su laikinu protezu kainuoja nuo 3600 eur. Dantų implantacijos paslaugų kainas aprašytas detaliai galite peržiūrėti paspaudus čia.

Kaip užsisakyti dantų implantacijos paslaugas?

Užsisakyti dantų protezavimo paslaugas galite susisiekus kontaktais nurodytais šiame puslapyje.

Kitos odontologijos klinikos teikiamos paslaugos

Burnos chirurgijaDantų protezavimas •  Dantų plombavimas Estetinis plombavimas Dantų kanalų gydymas Burnos higiena Vaikų odontologija

MZOklinika – tavo šypsenos draugas

Dantų implantavimas suteikia galimybę vėl šypsotis plačiai ir svarbiausia – sveikai. Žemiau pateikaime priežastis kodėl verta pasirinkti MŽOklinika.

 • Mūsų klinikoje dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai;
 • Bendradarbiaujame su garsiausiais dantų implantų gamintojais;
 • Taikome inovatyvius dantų implantacijos metodus;
 • Ypač patrauklios kainos: vieno danties implanto kaina – vos nuo 450 eur. Dantų implantų all-on-4 kaina – ypač patraukli;
 • Teikiamos ir skubios paslaugos.

Šypsokitės plačiai, nes… galite!

Dantų implantacijos kaina

Paslauga
Kaina
Implantas Megagen
520 €
Implantas Straumann
620 €
All on 4 implantai su laikinu protezu
nuo 3700 € iki 4500 €

D.U.K

Kas yra dantų implantai?

Dantų implantas – medicinis prietaisas, chirurginiu būdu implantuojamas į žandikaulį, siekiant atkurti žmogaus gebėjimą kramtyti bei dantų estetinę išvaizdą.  Dantų implantai yra patvarus ir veiksmingas sprendimas trūkstamiems dantims pakeisti. Išskiriami du dantų implantų tipai: sraigtiniai ir poantkauliniai implantai.

Dantų implantus pasirinkę pacientai gali tikėtis geresnio burnos funkcionalumo, estetikos ir pasitikėjimo savimi, kurį suteikia atkurta šypsena. Implantų priežiūra yra panaši į natūralių dantų priežiūrą – norint užtikrinti ilgaamžiškumą, reikia reguliariai valyti dantis šepetėliu, dantų siūlu ir tikrinti dantis. Tobulėjant burnos chirurgijos sričiai, dantų implantai ir toliau išlieka dantų atkūrimo galimybių priešakyje ir yra ilgalaikis sprendimas daugeliui pacientų, susidūrusių su dantų netekimu.

Kokia dantų implantų kaina?

Dantų implantų kaina gali būti labai skirtinga ir priklausyti nuo daugelio veiksnių, įskaitant miestą, panaudotų medžiagų kokybę ir gydytojo odontologo patirtį. Kaune, Monikos Ž. Odontologijos klinikoje MegaGen implantai kainuoja nuo 520 EUR, Straumann – 620 EUR, All-on-4 implantai su laikinu protezu nuo 3700 EUR iki 4500 EUR.

Kiek laiko dantų implantai tarnauja?

Vidutiniškai implantai gali tarnauti nuo 10 iki 30 metų. Tinkama priežiūra liema dantų implantų tarnavimo laiką. Kaip ir natūralūs dantys, implantai reikalauja nuoseklios ir kruopščios burnos higienos. Pacientai turi dukart per dieną valyti dantis šepetėliu, reguliariai naudoti dantų siūlą, reguliariai lankytis odontologijos klinikoje, kad būtų atliekami įprasti patikrinimai ir valymai.

Be to, implanto padėtis burnoje turi įtakos jo ilgaamžiškumui. Galinius dantis pakeičiantys implantai intensyviau naudojami kramtymui, todėl laikui bėgant gali labiau nusidėvėti, palyginti su priekinių dantų implantais.

Veiksniai, galintys sutrumpinti implanto tarnavimo laiką, yra išvardinti žemiau.

 • Prasta burnos higiena
 • Daug cukraus turinčios dietos
 • Dantų griežimas (bruksizmas)
 • Rūkymas

Kvalifikuoti odontologijos klinikos specialistai po procedūros suteiks rekomendacijas, pritaikytas individualiam gyvenimo būdui ir sveikatos būklei, kad būtų užtikrintas dantų implantų ilgaamžiškumas.

Kiek skausminga yra dantų implantų procedūra?

Operacija neturėtų kelti jokio skausmo, nes burna bus nuskausminta. Tačiau, kai nejautra praeina, pacientai dažnai jaučia tam tikrą skausmą.  Kai kuriais atvejais skausmas po operacijos būna pakankamai silpnas, todėl jį galima malšinti be recepto parduodamais vaistais nuo skausmo. Paprastai vienas implantas sukelia mažesnį diskomfortą nei operacija, kurios metu įdedami keli implantai. Pacientai paprastai jaučia skausmą iki 10 dienų po procedūros, tačiau skausmas gali išnykti anksčiau nei po 10 dienų.

Atsigavimo pojūčiai gali skirtis, tačiau dauguma pacientų praneša, kad kelias dienas po operacijos jaučia švelnų ar vidutinį skausmingumą, kurį galima palyginti su pojūčiu po danties ištraukimo.

Klinikoje pateikiamos pooperacinės priežiūros instrukcijos, padedančios sklandžiai atsigauti. Rekomenduojama, kad pacientai atidžiai laikytųsi šių nurodymų ir susisiektų su savo odontologais, jei skausmas išlieka praėjus 10 dienų.

Po kiek laiko dantų implantai jausis naturaliai?

Laikotarpis skiriasi priklausomai nuo individualaus gijimo laiko, procedūros sudėtingumo ir asmeninės skausmo tolerancijos. Paprastai daugumai pacientų prireikia kelių dienų, kad priprastų prie implanto buvimo po operacijos. Dantų implantai visiškai užgyja per 6-8 mėnesius. Praėjus šiam laikotarpiui, galite vėl pradėti gyventi įprastą gyvenimą ir normaliai maitintis nejausdami jokio diskomforto. Tačiau atsigavimo laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo dantų implantavimo operacijos pobūdžio. Labai svarbu laikytis odontologo pateiktų pooperacinės priežiūros nurodymų, kad pereinamasis laikotarpis būtų sklandus.

Kam tinka dantų implantai?

Dantų implantai tinka beveik visiems pacientams. Galimos tokios išimtys, kaip prastai kontroliuojamas cukrinis diabetas ir ypatingai didelis rūkymas. Pasikonsultave su odontologu sužinosite ar implantai jums tinka ir kokius geriausia rinktis.

Ar dantų implantavimas gali sukelti komplikacijų?

Komplikacijų pasitaiko labai retai. Vienos dažnesnių rizikų, tai, jog dantų implantas gali nesugyti su kaulu ir iškristi arba skilti, sulūžti. Gali kilti ir problemų implanto ir karūnėlės jungties vietoje, įstatymo metu atsirasti infekcija arba uždegimas, taip pat galima pažeisti apatinio žandikaulio nervą ir viršutinio žandikaulio sinusą arba nosies ertmę. Visos komplikacijos pasitaiko itin retai, mažiau nei 1% visų dantų implantavimo atvejų, o net ir įvykus komplikacijai dažniausiai jas nesudėtinga panaikinti.

Kokios yra rizikos po danties implantacijos?

Didžioji dauguma įdėtų implantų sėkmingai susijungia su žandikauliu, o net ir atsiradusias komplikacijas galima jas veiksmingai suvaldyti, jei jos nustatomos anksti. Itin retos komplikacijos apima kaulų netekimą aplink implantą, infekciją ar uždegimą aplink implantą, technines komplikacijas, tokias kaip mechaninis vainikėlių, tiltų, protezavimo varžtų lūžimas, atlaisvinimas ar pačio implanto lūžis, kuris įvyksta mažiau nei 1% atvejų.

Kaip pasiruošti dantų implantacijos procedūrai?

Svarbu, kad prieš implantavimo procedūrą būtumėte visiškai sveiki, nes bet kokios gretutinės ligos tiesiogiai veikiančios mūsų imunitetą turi įtakos implanto prigijimui. Sergant lėtinėmis ligomis prieš procedūrą rekomenduojama pasitarti su savo šeimos gydytoju. Po implantacijos 14 d. susiplanuokite susilaikyti nuo aktyvios fizinės veiklos.

Kokia dantų implantų naudojimo trukmė, garantijos?

Dantų implantai pagaminti taip, kad tarnautų ilgai. Šiuolaikiniams, aukštos kokybės dantų implantams suteikiama garantija visam gyvenimui. Vidutiniškai dantų implantai tarnauja nuo 10 iki 30 metų. Kiekvienas implantas skirtingas – todėl tikslią garantijos trukmę jums gali pasakyti gydytojas odontologas konsultacijos metu.

Informacija paskutinį kart atnaujinta 2024-04-25.

GERAI
15 atsiliepimais
Domas Žiaukas
Domas Žiaukas
2023-10-30
Norėjau padėkoti šiai odontologijos klinikai už greitai suteiktą pagalbą, viską padarė sklandžiai, be jokių problemų;)
Agne Naseviciute
Agne Naseviciute
2023-10-16
Puiki klinika, malonūs ir savo srities specialistai! Labai greitai ir operatyviai sutvarkė mano danties atsivėrusio nervo problemą. Ačiū jums!
Rugilė Nastulevičienė
Rugilė Nastulevičienė
2023-09-25
Puiki klinika, nuoširdus bendravimas, atsakingas darbas 🙂
Vilija Ramanauskiene
Vilija Ramanauskiene
2023-09-12
Ačiū kolektyvui už puikiai atliktą darbą
Deividas Pavalkis
Deividas Pavalkis
2023-09-12
Puiai išmanantys savo darbą specialistai!! Rekomenduoju!
Rūta Jurevičiūtė-Rimdeikienė
Rūta Jurevičiūtė-Rimdeikienė
2023-03-18
Rekomenduoju šią kliniką! Maloni aplinka ir aukščiausias profesionalumo lygis. 10/10
Eglė Jurevičiūtė
Eglė Jurevičiūtė
2023-03-18
Ačiū už profesionaliai atliktas procedūras, geriausios rekomendacijos, ačiū Jums! Rekomenduoju😊

Susisiekite

  Kitos paslaugos

  Estetinis plombavimas

  Dantų Protezavimas

  Dantų implantacija

  Dantų plombavimas

  Burnos Chirurgija

  Dantų kanalų gydymas ir plombavimas

  Profesionali burnos higiena

  Gyvenantiems užsienyje

  Vaikų odontologija

  Ordoline tiesinimas kapomis