Dantų implantacija

Net ir vieno danties praradimas gali atnešti daug žalos: keičiasi greta esančių dantų padėtis, likusiems dantims tenka didesnis krūvis, tad jie greičiau nusidėvi, didėja tikimybė prarasti likusius dantis. Na, o kelių ar keliolikos dantų netekimas gali lemti ir dar didesnius pokyčius: aplink lūpas atsiranda įdubimai, formuojasi raukšlės, tad asmuo atrodo gerokai vyresnis nei yra iš tiesų, darosi sunku sukramtyti maistą, jaučiamas emocinis diskomfortas, kadangi žmogus negali plačiai šypsotis.

Akivaizdu, netekus vieno, kelių ar keliolikos dantų, būtina ieškoti šiuolaikiškų šypsenos atkūrimo metodų.

Dantų implantacija – gražiai šypsenai

Dantų implantacija padės ne tik susigrąžinti funkcionalią, tačiau taip pat ir sveiką šypseną. Prarasto danties vietoje yra įsukamas varžtelis (implantas), kuris pakeičia danties šaknį. Prie jo tvirtinama atrama bei danties karūnėlė (vainikelis). Danties karūnėlės pagamintos iš įvairių žaliavų: metalo keramikos ar cirkonio keramikos. Tuo tarpu danties vainikėlis gali būti gaminamas iš metalo keramikos ar cirkonio oksido.

Bet kuriuo atveju, šiuo būdu atkurtas dantis atrodo natūraliai, estetiškai, užtikrinamas 100 proc. kramtymo efektyvumas, nejaučiamas svetimkūnis, gerėja paciento fizinė bei emocinė būklė. Dantų implantavimo kaina kinta priklausomai nuo to – kiek dantų reikia implanuoti ir kitų niuansų, kurie gali lemti procedūros sudėtingumą.

Dantų implantacija Kaune All-on-4 metodu

Jei pacientas yra praradęs didžiąją dalį ar net visus dantis, ypač puikiu pasirinkimu gali tapti All – on – 4 metodas, kuomet naudojant tik 4 implantus atkuriami viso žandikaulio dantys. Pašalinamos dantų liekanos bei jų šaknys, įsriegiami 4 implantai, o ant jų pritvirtinami laikini vainikėliai, kurie vėliau bus keičiami nuolatiniais. Pagal mūsų klinikoje taikomą protokolą laikini dantys pagaminami per keletą dienų, tad juntamas diskomfortas-minimalus. Dantų implantai Kaune įsriegiami greitai, pacientas po procedūros nejaučia jokio diskomforto.

Visai nesvarbu, kiek dantų buvo atkurta implantais – atstatytas tik 1 dantis ar atkurti viso žandikaulio dantys, pasitelkiant All – on – 4, svarbu prisiminti, kad naujoji šypsena turi būti tinkamai prižiūrima. Tinkamai prižiūrimi implantai, gali tarnauti visą gyvenimą.

Dantų implantacijos eiga

Nors dantų implantacija kainos daugeliui yra svarbiausias niuansas, tačiau reikia nepamiršti, kad burnos ertmė sutvarkoma ilgiems metams, tad tai – ilgaamžė gyvenimą gerinanti procedūra.

  • Įvertinsime Jūsų dantų būklę ir parinksime tinkamiausius implantacijos sprendimus;
  • Nurodysime, kokia yra dantų implantų kainos;
  • Sudarysime implantacijos planą ir jį įgyvendinsime;
  • Suteiksime vertingų patarimų, kaip prižiūrėti atkurtą šypseną.

MZOklinika – tavo šypsenos draugas

Dantų implantavimas Kaune – galimybė vėl šypsotis plačiai ir svarbiausia – sveikai.

  • Mūsų klinikoje dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai;
  • Bendradarbiaujame su garsiausiais dantų implantų gamintojais;
  • Taikome inovatyvius dantų implantacijos metodus;
  • Ypač patrauklios kainos: vieno danties implanto kaina – vos nuo 450 eur. Dantų implantai all-on-4 kaina – ypač patraukli;
  • Teikiamos ir skubios paslaugos.

Šypsokitės plačiai, nes… galite!