Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – procedūra, kurios metu yra pašalinamos ant dantų bei jų šaknų susikaupusios apnašos bei akmenys. Dantys nupoliruojami, užtikrinama estetiška jų išvaizda bei gaivus burnos kvapas. Profesionali burnos higiena yra puiki išeitis, jei pacientą kamuoja dantenų patinimas ar kraujavimas, dantų jautrumas. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti 2 kartus per metus; jei pacientas serga periodonto ligomis ar nešioja breketus, procedūrą reikėtų atlikti 3 – 4 kartus per metus.

Burnos higiena kaina – maža, o nauda – akivaizdi.

Burnos higiena – būtina?

Dažnai pacientai galvoja, kad, jei dantys bus valomi du kartus per dieną, tai profesionali burnos higiena bus tiesiog nereikalinga. Nieko panašaus – dėmesį verta atkreipti į tai, kad namų sąlygomis sunku užtikrinti nepriekaištingą burnos ertmės priežiūrą, įprastas dantų šepetėlis ir dantų pasta dažnai nėra pajėgūs pašalinti visų maisto likučių.

Iš jų ilgainiui formuojasi apnašos bei akmenys, dėl kurių dantys ne tik praranda puikų estetinį vaizdą, bet ir gali atsirasti prastas  burnos kvapas ar net rizika netekti danties.

Burnos higiena Kaune

Profesionali burnos higiena – idealus pasirinkimas, norintiems turėti sveiką burnos ertmę, gražius dantis bei užkirsti kelią akmenų susidarymui. Profesionali burnos higiena mūsų klinikoje atliekama parenkant tinkamiausius sprendimus.

Burnos higiena Kaune – geriausias būdas užsitikrinti, kad dantys visada bus sveiki bei gražūs. Rekomenduojame higieną atlikti kartą per pusę metų. Dažniausiai tai optimalus laiko tarpas, kuris gali užtikrinti, kad minkštosios apnašos nevirs kietosiomis.

MZOklinika – kasdieninei priežiūra

Profesionali burnos higiena turi būti atliekama reguliariai. Tiesa, tai nereiškia, kad reguliariai lankantis pas specialistą galima pačiam neskirti laiko dantų priežiūrai. Skirti – būtina. Dantis reikia du kartus per parą valyti, naudoti burnos skalavimo skystį.

Mūsų kliniką verta rinktis, nes:

  • Čia dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai;
  • Taikome inovatyvius apnašų šalinimo bei dantų poliravimo metodus;
  • Burnos higienos kainos – vienos konkurencingiausių kaune;
  • Naudojame aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas bei technologijas;
  • Suteiksime vertingų patarimų, kaip prižiūrėti dantis po procedūros.

Šypsokitės plačiai, nes Jūsų šypsena – nuostabi.