Vaikų odontologija

Vos pasirodžius pirmiesiems dantukams, svarbu juos tinkamai prižiūrėti – vaikystėje suformuoti dantų priežiūros ypatumai, paklos pamatus sveikai bei gražiai šypsenai ateityje. Iki 3 – 5 erių metų dantukus vaikams turėtų valyti tėvai, iki 7 – erių dantys turėtų būti valomi prižiūrint suaugusiajam.

Ir tik nuo 7 – erių metų vaikas turėtų pradėti valyti dantis savarankiškai, be suaugusio asmens priežiūros. Iki tol, jau turi būti susiformavę reikia dantų priežiūros įgūdžiai.

Vaikų odontologija – reguliari

Tėvai turi suplanuoti ir profilaktinius vizitus į odontologijos kliniką, kurių metu būtų apžiūrimi mažųjų pacientų dantys. Tokie patikrinimai atliekami ir mūsų klinikoje, o taip pat – teikiamos ir vaikų odontologijos paslaugos: pieninių dantų gydymas, plombavimas.

MZOklinika – Jūsų vaikučių šypsenai

Vaikų dantų gydymas yra mūsų specializacija, tad kiekvieną dieną susiduriame ne tik su dažniausiai vaikų dantukų gedimais, tačiau ir retesniais, kuriems pagydyti reikalinga speciali įranga bei žinios. Taip pat žinome kaip kalbėti su vaikučiu, kad apsilankymas pas mus jam nebūtų baisus.

Mūsų kliniką verta rinktis, nes:

  • Čia dirbantys specialistai puikiai žino, kaip bendrauti su mažaisiais pacientais;
  • Teikiame aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas;
  • Paslaugos – konkurencingomis kainomis;
  • Suteiksime vertingų patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti dantukus.

Tinkami įpročiai – gera sveikata.