Ordoline tiesinimas kapomis

Ordoline tiesinimas kapomis 1

Dantų tiesinimas Ordoline kapomis – kas tai?

Dantų tiesinimas skaidriomis Ordoline kapomis (dar vadinamomis „elaineriais“), tai modernus, efektyvus ir patrauklus dantų tiesinimo metodas, pakeičiantis metalinius breketus. Dantų gydymas permatomomis kapomis patinka klientams tuo, kad skaidrios kapos, dengiančios visą dantų lanką, atrodo estetiškai ir menkai matosi jas nešiojant. Su šiomis kapomis nereikia dažnai lankytis pas gydytoją, o išsiėmus jas patogu valgyti. Gydyti kapomis galima ir sudėtingus dantų susigrūdimo ar netaisyklingo sąkandžio atvejus bei nešioti jas tik ant vieno žandikaulio lanko arba abiejų.

Ordoline kapos – vienas iš permatomų dantų tiesinimo kapų prekinių ženklų, kuris gaminamas Lietuvoje. Gydymas Ordoline kapomis paremtas moksliniais tyrimais ir prižiūrimas sertifikuotų gydytojų ortodontų ir mokslininkų komandos. Ordoline 3D gydymo technologija leis pamatyti, kaip jūsų šypsena skirsis po gydymo, lyginant su šypsena prieš gydymą.

Ordoline tiesinimas kapomis 2

Kaip vyksta gydymas Ordoline kapomis?

Gydymas kapomis yra šiuolaikiškas ir nesudėtingas, jis apima vos kelis žingsnius ir įprastai užtenka iki 6 apsilankymų odontologijos klinikoje per visą gydymo laiką.

 1. Atliekama nuodugni konsultacija ir sudaromas gydymo planas. Skaitmeninis dantų būklės tyrimas, fotografijos ir kitos priemonės padeda įvertinti dantų, sąkandžio būklę, kylančias problemas ir išsiaiškinti dantų gydymo, tiesinimo poreikį. Atsižvelgiama į kliento lūkesčius. Tuomet nuimami dantų atspaudai / skenuojami žandikauliai ir parinkus tinkamiausią dantų tiesinimo kapomis metodą sudaromas gydymo planas. Vėliau, pasitelkiant 3D skaitmenines technologijas Ordoline laboratorijoje pagaminamos individualiai pritaikytos permatomos kapos. 
 2. Gaunate jums parengtą skaitmeninį gydymo planą, sužinote, kokių rezultatų bei kaip greitai galite tikėtis ir preliminarią gydymo kainą. Gaunate jums pagamintas Ordoline kapas. Gydytojas odontologas nurodo, kokia tvarka ir po kiek laiko reikės nešioti skirtingas kapas (įprastai po 2 savaites), kaip jas prižiūrėti. Gali trukti iki 2–3 dienų, kol priprasite prie kapų keliamo nežymaus diskomforto, kai dantys dar tik pradeda keisti padėtį. 
 3. Vyksta gydymas ir pakartotiniai vizitai. Su vėlesniais apsilankymais gaunate vis naujas kapas, kurios dantis pamažu stumia į reikiamą padėtį ir tiesina. Pakartotiniems vizitams turite lankytis kas 3–4 mėnesius. Vizitų metu specialistai atlieka papildomus 3D skenavimus bei kitus tyrimus, vertina gydymo eigą, progresą, pateikia naujas rekomendacijas.
 4.  Sėkmingo gydymo pabaigoje yra skiriama palaikančioji kapa, neleidžianti dantims sugrįžti į ankstesnes vietas. Suteikiamos tolimesnės dantų priežiūros rekomendacijos ir džiaugiamasi nauja šypsena.

 

Kam tinka gydymas kapomis?

Gydymas Ordoline kapomis tinka net 99.5% kreivų dantų atvejų. Gydymas Ordoline permatomomis kapomis tinka bet kokio amžiaus pacientams, kuriems yra sudygę nuolatiniai dantys, dažniausiai nuo 12 m. amžiaus.

Kuo skiriasi kapos nuo breketų?

Tiek kapos, tiek breketai yra skirti tiesinti dantis arba sąkandį, tačiau skiriasi šių priemonių išvaizda, gydymo jomis ypatumai ir priežiūra. Štai kokie yra Ordoline permatomų kapų pranašumai prieš breketus:

 • Skaidrios ir plonos kapos gydymo metu atrodo išvaizdžiau, nes yra beveik nepastebimos. Breketai – nėra skaidrūs, tad žymiai labiau atkreipia dėmesį;
 • Kapas esant reikalui galima išsiimti, o breketai būna priklijuoti ant dantų nuolatos gydymo metu;
 • Nešioti kapas yra patogu, jos lengvai užsideda, nekelia skausmo, nedirgina dantenų ir nebraižo skruostų vidaus;
 • Nematomas kapas labai paprasta prižiūrėti – svarbu valgyti be kapų, o dantis valytis po kiekvieno valgio. Visu kitu metu burnos higiena išlieka įprasta;
 • Ordoline kapos yra pagamintos iš medicininės medžiagos, nesukelia alergijų ir nedirgina dantenų;
 • Tiesinant dantis Ordoline kapomis užtenka apsilankyti pas gydytoją vos kartą į kelis mėnesiu, o staigaus poreikio vizitams taip pat nebūna, nes, kitaip nei tiesinant dantis breketais, nenutrūksta vielutės. Negaištate laiko dažnoms konsultacijoms.

Vienas kapų minusas prieš breketus, tai, jog kapų atsakingą nešiojimą turėsite užtikrinti patys, būti su jomis tiek laiko, kiek nurodė gydytojas. Kitu atveju dantys gali nesikeisti taip greitai kaip norima arba po truputį grįžti į ankstesnes padėtis. Po ilgesnio laiko užsidėjus kapas kiltų diskomfortas ar skausmas. Breketai, kitą vertus, yra nuolat pritvirtinti prie dantų, tad nereikalauja valios ir atsakomybės juos nešiojant.

Ordoline tiesinimas kapomis 3

Koks yra breketų ir kapų kainų skirtumas?

Gydymas Ordoline kapomis gali iš pirmo žvilgsnio atrodyti brangesnis nei gydymas breketais, tačiau tai nebūtinai tiesa. Tiesinant dantis breketais mokate tik už pirminį breketų tvirtinimą, o pakartotiniai apsilankymai, konsultacijos, korekcijos ir breketų nuėmimas kainuoja papildomai. Todėl sunku iškart numatyti galutinę breketų kainą gydymui nepasibaigus.

Tuo tarpu už dantų tiesinimą kapomis dažnai mokama visa suma iš karto (arba dalimis), nes galima tiksliai numatyti tiesinimo skaidriomis kapomis eigą, trukmę ir kainą. Tam padeda detalus skaitmeninis dantų tiesinimo planas, kuris sudaromas gydymo pradžioje.

Dantų tiesinimas Ordoline permatomomis kapomis Monikos Ž. Odontologijos klinikoje kainuoja skirtingai, priklausomai nuo dantų tiesinimo atvejo sunkumo:

 • Lengvu atveju – 2599 Eur
 • Vidutiniu atveju – 3199 Eur
 • Sudėtingu atveju – 3599 Eur.

Kokios problemos dažniausiai sprendžiamos dantų kapomis?

 • Dantų rotacija,
 • Netaisyklingo sąkandžio tiesinimas,
 • Naikinami tarpai tarp dantų,
 • Tiesinami susigrūdę dantys,
 • Gydomas atviras, gilus ar kryžminis sukandimas, 
 • Kitos neharmoningo dantų lanko problemos.

D.U.K

Kiek laiko per parą būtina nešioti kapas?

Kapas reikia nešioti ne mažiau kaip 20–22 val. per parą, o išsiimti būtina valgant ir geriant karštus ar dažančius gėrimus.

Kodėl vertėtų rinktis būtent Ordoline prekinio ženklo dantų kapas?

Ordoline dantų tiesinimo kapos veiksmingai gydo net ir sudėtingiausius netaisyklingo sąkandžio ir kreivų dantų atvejus. Gydymas Ordoline kapomis užtikrina dantų ir sąkandžio tiesinimo kokybę ir rezultatus, nes yra paremtas moksliniais tyrimais bei prižiūrimas sertifikuotų gydytojų ortodontų ir mokslininkų komandos. Ordoline 3D gydymo planavimo technologija leidžia pamatyti kaip atrodys jūsų dantys po gydymo dar jam neprasidėjus.

Kiek laiko užtrunka dantų tiesinimas kapomis?

Gydymo laikas kapomis skiriasi individualiai, priklausomai nuo tiesinimo sudėtingumo, esamos situacijos ir lūkesčių. Dažniausiai klientai kapas nešioja nuo 8 iki 20 mėnesi

Ar verta tiesinti dantis tik dėl estetinio pokyčio?

Tikrai ne. Netaisyklingas sąkandis gali sukelti sveikatos sutrikimus, tokius kaip galvos ar žandikaulio skausmas. Kreivi dantys apsunkina kramtymo, kalbėjimo funkcijas, padidina ėduonies susidarymo riziką, nes tokių dantų paviršius gali būti sunkiau valomas. Svarbu konsultuotis su gydytoju odontologu / ortodontu, kad įsitikintumėte, ar gydyti dantis yra priva

Ar būnant su kapomis švepluojama?

Šveplavimas įprastai jei ir jaučiasi, tai tik adaptaciniu laikotarpiu, pirmąsias savaites su kapomis. Vėliau dialekto pakitimai išnyksta visai arba išlieka minimalūs.

Ar galima rūkyti nešiojant kapas?

Su kapomis rūkyti nerekomenduojama. Jei atliekamas dantų tiesinimas kapomis, patartina rūkymo metu kapas išsiimti iš burnos. Kitu atveju kapos gali įgauti rusvą atspalvį arba gali pasikeisti kapų struktūra ir elastingumas. Taip gali mažėti gydymo efektyvumas, o dantų tiesinimas užtrukti ilgiau.

Kodėl gydymui dantų kapomis gali reikėti papildomų elementų?

Kibukai, sagutės ar kiti pagalbiniai elementai pavers gydymą kapomis greitesniu ir efektyvesniu. Be šių priedų norimų gydymo rezultatų tektų laukti ilgiau arba jų išvis nebūtų įmanoma pasiekti, nes vien tik kapų plastiko generuojama jėga dažnai yra nepakankama.

GERAI
15 atsiliepimais
Domas Žiaukas
Domas Žiaukas
2023-10-30
Norėjau padėkoti šiai odontologijos klinikai už greitai suteiktą pagalbą, viską padarė sklandžiai, be jokių problemų;)
Agne Naseviciute
Agne Naseviciute
2023-10-16
Puiki klinika, malonūs ir savo srities specialistai! Labai greitai ir operatyviai sutvarkė mano danties atsivėrusio nervo problemą. Ačiū jums!
Rugilė Nastulevičienė
Rugilė Nastulevičienė
2023-09-25
Puiki klinika, nuoširdus bendravimas, atsakingas darbas 🙂
Vilija Ramanauskiene
Vilija Ramanauskiene
2023-09-12
Ačiū kolektyvui už puikiai atliktą darbą
Deividas Pavalkis
Deividas Pavalkis
2023-09-12
Puiai išmanantys savo darbą specialistai!! Rekomenduoju!
Rūta Jurevičiūtė-Rimdeikienė
Rūta Jurevičiūtė-Rimdeikienė
2023-03-18
Rekomenduoju šią kliniką! Maloni aplinka ir aukščiausias profesionalumo lygis. 10/10
Eglė Jurevičiūtė
Eglė Jurevičiūtė
2023-03-18
Ačiū už profesionaliai atliktas procedūras, geriausios rekomendacijos, ačiū Jums! Rekomenduoju😊

Susisiekite

  Kitos paslaugos

  Estetinis plombavimas

  Dantų Protezavimas

  Dantų implantacija

  Dantų plombavimas

  Burnos Chirurgija

  Dantų kanalų gydymas ir plombavimas

  Profesionali burnos higiena

  Gyvenantiems užsienyje

  Vaikų odontologija

  Ordoline tiesinimas kapomis